sekretariat@zwik-myszkow.pl   tel. 34 313-20-11  / 34 313-37-08

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

w Myszkowie ul. Okrzei 140

Oferta pracy - Operator urządzeń Oczyszczania Ścieków

Opis stanowiska:

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Myszkowie poszukuje osoby do pracy na stanowisku Operator Urządzeń Oczyszczania Ścieków. Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

  • Nadzór nad przyjętymi procesami oczyszczania ścieków poprzez zabezpieczenie i kontrole właściwej eksploatacji maszyn i urządzeń związanych z procesem oczyszczania ścieków.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wymagane wykształcenie średnie techniczne, preferowany profil(specjalność) elektryk, automatyk, elektromechanik,
  • wiedza z zakresu instalacji elektrycznych oraz elektrycznych napędów maszyn i urządzeń,
  • umiejętność w zakresie pracy, działania i napraw maszyn i urządzeń.

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia elektryczne powyżej 1 kV (G-1E / G-1D),
  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowiskach eksploatacji (G-2E / G-2D),
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca związana z utrzymaniem ruchu,
  • posiadanie minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń i/lub sieci elektrycznych.

Ze względu na możliwość wezwań na żądanie poza godzinami pracy ( awarie), będą preferowane osoby zamieszkałe w pobliżu MOŚ Myszków. Mile widziane osoby w pełni sił i zawodowych możliwości.

Wymagane cechy osobiste:

Umiejętność współpracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w działaniu, rzetelność, sumienność , zdolność analizy i syntezy , informacji, komunikatywność. Dążenie do pogłębiania kwalifikacji ogólnych i zawodowych.

Proponujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, praca na trzy zmiany, umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Zarobki:

Wg Zakładowego Regulaminu wynagrodzeń.

Rekrutacja:

I etap rekrutacji: składanie ofert, weryfikacja,

II etap rekrutacji: rozmowa z wybranymi kandydatami.

ZWiK Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo unieważnienia rekrutacji bez podania przyczyny.

Możliwe zatrudnienie – od sierpnia 2018 roku na okres próbny ( 3 miesiące). Po okresie próbnym – możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony.

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w Sekretariacie Spółki ( ul. Okrzei 140) do dnia 31.07.2018 roku do godz. 10:00. Oferta winna składać się z :

  • podania,
  • kwestionariusza osobowego,
  • CV,
  • ewentualnych kopii uprawnień i świadectw.