sekretariat@zwik-myszkow.pl   tel. 34 313-20-11  / 34 313-37-08  

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

w Myszkowie ul. Okrzei 140

Harmonogram odczytów

 
Trasy rozliczane w miesiącach nieparzystych:

 

TRASA 1 TRASA 2 TRASA 7 TRASA 8 TRASA 11 TRASA 13 TRASA 15

11 Listopada
3 Maja
Jagodzińska
Kościelna
Plac Dworcowy
Przyległa
Sikorskiego
Skłodowskiej
Słowiańska
Sucharskiego
Wyszyńskiego
Zielona

Ceramiczna
Gołębia
Górnicza
Jaskółcza
Kawcza
Klonowa
Kowalska
Koziegłowska
Murarska
Nowowiejska
Piekarska
Podgórna
Rymarska
Sadowa
Słowackiego
Sowia
Stolarska
Szewska
Tuwima
Wapienna
Wronia
Żwirowa

Ciemna
Kasztanowa
Krucza
Okrzei
Poprzeczna
Ptasia
Pusta
Widok
Zielna

Akacjowa
Brzozowa
Czarka
Grabowa
Leśna
Ofiar Katynia
Okopowa
Olszowa
Równoległa
Sosnowa
Świerkowa
Wiśniowa
Wolności

Chabrów
Krasickiego
Papiernia
Ustronie

Gruchla
Koronacyjna
Nierada
Towarowa

Dywizjonu 303
Korczaka
Lipowa
Lotnicza
P. Styczniowego
Pułaskiego
Strugi
Wojska Polskiego

 

TRASA 16 TRASA 17 TRASA 18 TRASA 22 TRASA 23 TRASA 24

Ciasna
Dobra
Fabryczna
Odrodzenia
Robotnicza
Rynkowa
Słoneczna
Szeroka
Zamenhofa

Barwna
Błękitna
Bory
Budowlana
Bystra
Chłodna
Malownicza
Millenium
Papieska
Parkowa
Partyzantów
Remby
Robotnicza
Stawowa
Tęczowa

B. Chłopskich
Chopina
Czarnieckiego
Franulka
Jesionowa
Łąkowa
Miodowa
Pułaskiego
Smudzówka
Wyzwolenia

Astrów
Azaliowa
Goździkowa
Kameliowa
Kwiatowa
Macierzanki
Pułaskiego
Rolnicza
Storczykowa
Tulipanowa
Zawilcowa

Chopina
Cmentarna
Długosza
Krzywa
Młyńska
Nadrzeczna
Paderewskiego
Projektowana
Rolna
Traugutta
Włodowska
Zawiercka

Helenówka
Jana Pawła II
Kościuszki

 

Trasy rozliczane w miesiącach parzystych:

 

TRASA 3 TRASA 4 TRASA 5 TRASA 6 TRASA 9 TRASA 10 TRASA 12 TRASA 14 TRASA 19 TRASA 21

Górna
Kamienna
Kochanowskiego
Kwiatkowskiego
Miedziana
Piaskowa
Polna
Stalowa
Strażacka
Średnia
Topolowa
Wąska
Żelazna

Asnyka
Batorego
Boczna
Broniewskiego
Jagiellońska
Kazimierza Wielkiego
Konopnickiej
Kraszewskiego
Ludowa
Mickiewicza
Ofiar Katynia
Orzeszkowej
Piastowska
Powstańców Ślaskich
Prusa
Reymonta
Sienkiewicza
Sobieskiego
Staszica
Żermomskiego

Graniczna
Jaworznicka
Lisia
Łowcza
Myśliwska
Rysia
Sarnia
Zajęcza

1 Maja
Kolejowa
Kręta
Modrzejowska
Ogrodowa
Zielona

Piłsudskiego
Rybna
Szkolna
Warta
Wierzbowa
Wspólna

A. Krajowej
Błotna
Działkowców
Folwarczna
Jaśminowa
Labry
Legionów
Pińczycka
Szpitalna
Szpitalna Mała

8  Marca
Hutników
Jedwabna
Kopernika
Krótka
Odlewnicza
Piękna
Pochulańska
Waryńskiego

Buraczana
Chmielna
Dorodna
Dworska
Gołębia
Gryczana
Grzybowa
Lniana
Osińska Góra
Pszenna
Urodzajna
Wesoła
Ziemniaczana

 

Kilińskiego
Krakowska
K. Jadwigi
Paderewskiego
Plac Sportowy
Poniatowskiego
Rolna
Rynek
Spacerowa
Witosa

 

Cegielniana
Dolna
Galenowa
Gospodarcza
Kwarcowa
Palmowa
Pogodna
Porębska
Siewierska
Sikorka